formatowanie prac dyplomowych

Masz napisaną pracę dyplomową,  ale nie wiesz, jak ją uporządkować?

Nie martw się, zawsze możesz mieć od tego ludzi :).

Na czym polega formatowanie?

Formatowanie tekstu polega na uporządkowaniu go zgodnie z wytycznymi uczelni w taki sposób, by dokument był gotowy do druku. Na porządkowanie składa się: dostosowanie marginesów; dobór rodzaju i wielkości czcionki; ujednolicenie numeracji rozdziałów i podrozdziałów, a także rysunków, tabeli i wykresów; stworzenie spisu treści; uporządkowanie przypisów i bibliografii zgodnie z przyjętym przez uczelnię systemem.

W jaki sposób pracuję?

Formatowanie odbywa się w Wordzie. Wprowadzam podziały stron lub sekcji tak, aby móc wygenerować automatyczny spis treści. Również eliminuję błędy edytorskie – sieroty, wdowy, bękarty, szewce.

Ile kosztuje formatowanie?

Ceny rozpoczynają się od 200 zł brutto dla prac do 50 stron tekstu. Każdą pracę wyceniam indywidualnie.

Od czego zależy cena?

Od objętości tekstu (liczba stron) oraz stopnia skomplikowania (liczba tabeli, wykresów, rycin itp.). Im więcej „dodatków”, tym cena wyższa.

Czy mogę to połączyć z korektą?

Jak najbardziej. Jeżeli oprócz formatowania potrzebujesz redakcji/korekty językowej Twojej pracy, to śmiało napisz mi o tym w mailu. W takim wypadku oferta będzie dostosowana do Twoich potrzeb i możliwości.

UWAGA! Pamiętaj, że to Ty odpowiadasz za treść swojej pracy! Ja tylko mogę pomóc Ci ją poprawić pod kątem wizualnym i językowym. Jednak nie napiszę jej za Ciebie!